Trutnovský ČEZ pro zdraví

Z důvodu zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva na trutnovsku, bude od pátku 10. července od 22 hodin do pátku 17. července do 22 hodin přerušena dodávka tepla a teplé vody pro obyvatele lokalit Trutnov, Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Horní Maršov, Bohuslavice, Suchovršice, Úpice a Radvanice.

Aby chystaná opatření nějak vážněji nepostihla zdravotní turistiku, či možnost produkce alkoholu pro část naší společnosti, bude pro Janské Lázně a Pivovar Trutnov zajištěn provoz záložními zdroji. Informovala o tom Šárka Beránková Lapáčková ze Skupiny ČEZ pro východní Čechy. „Existuje mnoho způsobů, jak podporovat zdraví a celkovou imunitu organismu. Jednou z metod je i otužování. Otužování pomáhá upevnit zdraví, organismus přestává být citlivý na teplotní výkyvy a má rovněž dobrý vliv na cévy. Zvláště v souvislosti s coronavirovou pandemií se jeví náš pokus zvýšit imunitní odezvu u klientů odebírajících teplou vodu z našich dodávek jako jedna z možností, jak přispět v této nelehké situaci k zmírnění počtu onemocnění v našem regionu. Pokud zbyde čas, můžeme také provést klasické revize a údržbové práce, případně výměny dosluhujících armatur.“ dodala.

Tento krok je zcela jistě možné uvítat. Čtenáři určitě mají v živé paměti situaci před dvěma lety, kdy premiér Babiš přišel o imunitu zcela, byť o ni v Parlamentu bojovalo všech 111 poslanců jeho firmy.

„Taková situace se již nesmí opakovat a snaha předejít podobným problémům u obyvatelstva, a zvláště pak členů nepolitického uskupení ANO, je vždy záslužná. Pokud se Trutnovskému ČEZU podaří zabránit zmizení, nebo dokonce snížení imunity našich spoluobčanů v tomto krásném koutu naší vlasti, nic nám nebude bránit provést takové akce na podporu imunity plošně.“ Uvedla bývalá moderátorka pořadu Sama doma a nynější mluvčí vlády Mgr. Jana Adamová.