Začne v neděli třetí světová?

Megarituál 2011

Zatím se většina konspiračních spiknutí rodila v hlavách amerických občanů, odkud pomocí sítě putovala do hlav evropských konspirátorů, kteří se posléze zasloužili o to, abychom s nimi byli seznámeni my Evropané.

Konečně tedy máme solidní konspirační “flák”, který nevznikl za mořem, ale pár kilometrů od nás.

Jedná se o smrtící Megarituál 2011, který by se měl dle vizí německých tvůrců odehrát již tuto neděli.

Přikládáme také film, ze kterého bude jasné, proč se tak stane. Pokud jste milovníky sudoku, jistě si přijdete na své.

Filmu se nedá upřít zájem o společnou věc a angažovanost. Osobně jsem netušila, že nějaké MS světa v ženském fotbale bude. Nyní to vím a minimálně v uvedený čas, kdy má dojít k výbuchu, se asi na šampionát mrknu. Nemyslím na vlastní oči, snad na internetu nebo satelitu.

Film Megarituál 2011 vřele doporučuji, pokud jste viděli a líbili se vám filmy jako “Proroctví” nebo “23”. Také může být přínosem pro všechny odpůrce USA, neboť se tak nějak předpokládá, že tam bude to hnízdo “pletichářů”.

Film který zřejmě vznikl v dílně německých tvůrců, nepostrádá určitý prvek napětí. Dalo by se dokonce říci, že jsme možná u zrodu nového filmového umění, které bude z již natočených filmů, kompilovat nová poselství. V tomto směru připomíná film tak trochu DJ produkci.

Blíže se o filmu a tom co vyvolal dozvíte na stránkách zkušených konspirátorů, které není třeba jmenovat.

Film je v každém případě inspirativní a hodlám co nejdříve natočit podobný.

Tedy jestli nakonec nevypukne ta válka. Globalisti prý svými zakřivenými pařáty sahají po našich krcích.

Write a Comment

view all comments

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *