Stráský míří do Afganistánu

Jak již před týdnem informoval list Infobaden News, situace v Afganistánu se stává dramatickou.
Podle nepotvrzených indicií je zde dokonce určité podezření, že na celé situaci má svůj díl viny i 4. armádní motorizovaná jednotka ze  Sušice, která plní náročnou misi v provincii Kandahár. To však podle IBN MO popírá.

List IBN informoval o tom, že v Afgánistánu došlo k přemnožení kůrovce a situce je den ode dne horší.

„Česká vláda dnes na návrh ministra obrany rozhodla vypravit do Afghánistánu letecký speciál, na jehož palubě bude šedesát tisíc feromonových lapačů, které se osvědčily při potírání tohoto dřevokazného hmyzu v šumavských lesích. Ministerstvo obrany současně vydalo tiskové prohlášení, a v něm se důrazně ohradilo proti spekulacím, že kůrovec byl do Afghánistánu zavlečen současně se zásilkou vánočních stromků pro 4. motorizovanou jednotku ze Sušice, která si v provincii Kandahár plní svou náročnou misi.“
redakce IBN

Více se dozvíte
zde: Afghánistán vyhlásil nejvyšší stupeň kůrovcové kalamity ~ Infobaden.cz http://url.memy.cz/pvD7rk

Jak zjistil náš redaktor, kromě šedesáti tisíc feromonových lapačů, které do Afganistánu putují, se dá očekávat, že za kůrovcem se vydá i jeho největší nepřítel ve střední Evropě, bývalý bankovní úředník Jan Stráský.

Jan Stráský se pro náš list vyjádřil:

“Můj hlavní úkol je zastavit kůrovce. Základní techniky v Afganistanu budou stejné jako zde, to znamená kácení a chemie. Zde na Šumavě jsme bohužel narazili na velmi tuhý odpor ekoteroristů a jsem ochoten věřit i tomu, že kůrovec se v Afgánistánu nevyskytl náhodou. Věříme, že v Afganistánu se náš přístup setká s větším pochopením”

Jak uvedl list IBN, útoky bezohledného kůrovce na maková pole v Afgánistanu mohou naprosto zdevastovat toto polnohospodářské odvětví Afgánských zemědělců. Celá země by tak mohla být vržena ještě do větší bídy než v jaké se nalézá.

Svým objevným a břitkým vyjádřením k současné situaci také přispěl muž nejpovolanější, tedy Daniel Landa, 35 největší Čech:

„Kozy mečí na horách to je mák to není hrách
muži mají válku v kůži chodí v turbanu
slunko jako šílený rozpaluje kameny
jako slepý táhnem stepí Afghánistánu“

O události vás nadále nebudeme informovat.

 

 

Write a Comment

view all comments

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *