Prodej spánku bez sexu

Jste manažer, který celý svůj čas věnuje své práci? Člověkem, co se nehodí do vztahu, přesto ale toužíte přitulit se k někomu a usnout mu v náruči?

Když jde muž se ženou do postele, většina chlapů má jasno, o co jde.
Jsou ale muži, kteří netouží po prostitutce a sexu. Jde jim o blízkost normální, inteligentní (nelépe krásné) ženy. Třeba si chtějí jen na chvíli položit hlavu na její rameno či klín  a nechat se opájet skutečností, že mají vedle sebe ženu, aniž by s ní museli mít vztah, poslouchat její „hloupé“ řeči nebo komunikovat s její matkou. Ženu, která má slušný původ, patřičné vzdělání a charisma, ženu, které si prostě může vážit.

Těžko říci, zda je takových lidí dost, aby z toho mohl být dobrý  podnikatelský záměr, nicméně v Japonsku lidé ze společnosti Soineya zřejmě usoudili, že ano, a takovouto oázu otevřeli pro své zákazníky.

Služby zřejmě nebudou pro každého. Začíná se na 735 korunách. Za to dostanete dvacet minut s dívkou, která bude mít svou úroveň.
Hodina vyjde na něco okolo 1 500,– Kč, a pokud byste měli zájem o 8hodinový spánek, přišlo by vás to asi tak na deset tisíc. V této variantě platíte prakticky jen za to, že smíte spát v cizí posteli s cizím člověkem. Lze si však připlatit za nadstandard.

Kupte si spánek s krásnou dívkou

Kupte si spánek s krásnou dívkou

Hlava položená na rameni vaší hostitelky po dobu tří minut vyjde na 245,– Kč. Pohled z očí do očí stojí stejně, jen nesmí být delší než jednu minutu. Pokud si vzpomenete, že by nebylo od věci nechat si udělat masáž chodidel, tříminutovka vyjde stejně jako hlava na rameni. Pokud byste však chtěli masáž dívce  udělat vy sami, nedostanete nic, naopak za tři minuty práce zaplatíte 500,– Kč. Vaše hlava po dobu tří minut na dívčím klíně byla oceněna na 245,– Kč a jednou tolik, pokud by měla dívka uložit svou hlavu pro změnu do toho vašeho klína.

Obchod se dnes teprve rozjíždí a jen čas ukáže, zda je to nápad geniální, nebo bláznivý. Zatím společnost Soineya shání dívky na částečný úvazek:

V nabídce je:

Práce: Spánek
Místo: Akihabara (jen 3 minuty chůze od stanice městské dopravy)
Kvalifikace: Vysoká škola – věk do 30 let
Plat: 860,– Kč na hodinu
Pracovní doba: 15:00–22:00 ve všední dny, svátky 12:00 až 22:00

[adsenseyu5]

Zdroj: Soineya rocketnews24.com

Write a Comment

view all comments

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *